Where Your Eyes Linger Aysa Kore Gay LGBT Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Where Your Eyes Linger Aysa Kore Gay LGBT Dizi

Bir öğrenci ile koruması sosyal statü farkını ve endişelerini yenip birbirlerini sevmeyi başarabilecekler mi?

Kiseki: Dear to Me (2023) Tayvan BL Dizi
The End of The World With You Japon BL Dizi
Unintentional Love Story (2023) Güney Kore BL

Where Your Eyes Linger Aysa Kore Gay LGBT Dizi. Viki, Güney Kore yapımı LGBT gay sevgili, aşk temalı drama. Film versiyonu da olan mini dizinin fimi ile arasında bir fark yoktur. 8 bölümden oluşuyor. 2020 yılı yapımı. Başroldeki iki oyuncu Han Gi Chan, Jang Eui Soo. Klasik Güney Kore dizileri çekim teknikleri ve oyuncu tiplemeleri ile basit bir drama. Eş cinsel sevgiyi, bağlılığı ve toplumsan baskıyı da hissettiren diziyi bu temeyı seviyorsanız izleyebilirsiniz. Kısa bölümlerden oluştuğundan pende yorucu değil. Arada değişik bir şeyler izlemek isteyen izleyici için iyi bir seçenek olacaktır.

Daha fazla LGBT gay temalı dizi için buraya dokunun.

Where Your Eyes Linger Aysa Kore Gay LGBT Dizi

Lise öğrencisi Han Tae Joo, zengin ve önemli bir ailenin çocuğudur. Babası tarafından kendisini koruması ve kollaması için Kang Gook 15 yıldır yanındadır. İki arkadaş aynı okulda okuudkları gibi aynı evde yaşarlar. Han Tae Joo, başını sık sık derde sokan ve ele avuca sığmaz biridir. Tabii ki br yandan da 15 yıllık arkadaşı ve korumasına âşıktır. Kang Gook ise aralarındaki sosyal statüden dolayı (o da âşıktır) sevgisini belli etmemeyi tercih eder. Çünkü o patronudur.

Patron, çalışan; arkadaş, sevgili arasında gidip gelirken sonunda Han Tae Joo, aşkınıilan eder, öpüşürler. Ama Kang Gook yine de reddeder. Çünkü bu olası bir şey değildir. Kim Pul Hyun, ikiliyi öpüşürken görüp, babasına söyler o da patronu olan Han Tae Joo’nun babasına. İki gay sevgili aşklarını birbirlerine itiraf etselerde ayrılmak zorunda klaırlar. Baba, oğlunu aşağılayıp ingiltere’ye gönderir. Tekrar bir araya gelmeleri için aradan üç yıl geçecektir.

Where Your Eyes Linger Aysa Kore Gay LGBT Dizi

Where Your Eyes Linger

Kısa Yorumum

LGBT gay temalı drama ve aşk sevgili konulu diizlerden hoşlanan izleyici içinkısa bir mola niteliğindeki dizi klasik bir konuya sahip. Klaisk bir aşk macerası, tanışma, aile tepkisi ve ek olarak da sosyal sittaü konusu var. Eş cinsel kimliklerini gizlemelerinin yanı sıra bu defa işin içinde patron-çalışan aşkı vardır. Yaşamda insnalar birbirleri arasında onlarca setle yaşamaya devam ederler. Birbirlerini anlamak yerine insanın yaptığı en iyi şey bir diğerini dışlamakktır.

Diziye puanım IMDb

 

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
Müzik: 7
Where Your Eyes Linger

Yorumlar

WORDPRESS: 0