Wildhood (2021) LGBT, Drama, Filmi

Ana SayfaGay LGBT Film

Wildhood (2021) LGBT, Drama, Filmi

Bu sırada Link ve Dale birbirlerini keşfederler. Cinsel kimliğini ilk defa keşfeden Link, ilk cinsel deneyimini yaşar. İki gay genç hem birbirlerini keşfeder ve sevişirken diğer yandan da Link annesini aramaya devam eder.

Hello Stranger: The Movie BL Film
Made in Rooftop LGBT Temalı Güney Kore BL Film
Gameboys the Movie LGBT Temalı BL Film

Wildhood (2021) Film. LGBT gay sevgili, gay aşk, cinsel kimliğini tanıma, kendini tanıma, aile, konulu drama aslında doğrudan eşcinsel temalı bir film değil. Filmde annesini arayan Link adındaki genç bu sırada cinsel kimliğini de bulur. Film aile, ilk sevgili, yerli Amerika halklarının ayrımcılığa uğraması, gibi etiketlere de sahip. Fakat BL (boys’ love) izleyicisi için de bu kategoride iyi bir seyir olacağı kesin.

LGBT gay temalı yüzlerce film, dizi ve diğer yapımlar için incelemeler ve tavsiye listeleri için LGBT film, dizi sayfalarını inceleyebilirsiniz. Kırmızı düğme ile yazar başvuru sayfasına gidebilirsiniz.

Wildhood (2021) LGBT, Drama, Filmi İzle

Amerikan yerlisi Link, babası ve kardeşi ile pek de iyi olmayan bir şekilde yaşar. Zor şartlar altında babasından sürekli şiddet görerek yaşayan Link babasından çok iyi bir dayak yiyince evden iyice soğur. Evden kaçmayı planlar. Kardeşini de yanına alacaktır. Babasının sakladığı motosiklet anahtarını ararken annesinden gelen mektupları öğrenecektir. Oysa babası ona annesinin öldüğünü söylemiştir. Artık gerçekleri öğrenen iki kardeş psikopat babalarından kaçacaktır.

Wildhood (2021) LGBT, Drama, Filmi
Wildhood (2021)

Baba peşlerine düşer. İki kardeş kaçarken yolda Dale adında bir gençle tanışır. Aracı ile yolculuğa çıkarlar. Link, mektup adresine bakarak annesinin en son kaldığı yere gidecek ve onu bulacaktır. Bu sırada yerli halk sürekli ırkçılığa uğrar. İki arkadaş bundan nasibini alır. Bu sırada Link ve Dale birbirlerini keşfederler. Cinsel kimliğini ilk defa keşfeden Link, ilk cinsel deneyimini yaşar. İki gay genç hem birbirlerini keşfeder ve sevişirken diğer yandan da Link annesini aramaya devam eder.

Dale ve Link en sonunda aradıklarını bulurlar. Link hem annesini bulur hem de sevgilisini bulmuş olur. Onun için artık her şey iyi olacaktır. Film oldukça sakin, doğa, geniş kırsal alanlar içinde geçiyor. Ve filmde gerçekliği izleyici hissediyor. Özellikle yerliler yani kıtanın gerçek sakinlerinin sıkıntıları ve nasıl ekonomik olarak zorluklar çektikleri ve öteki olarak görüldükleri de konu ediliyor.

Wildhood (2021) LGBT, Drama, Filmi
Wildhood (2021)

Filmdeki LGBT drama, eşcinsel aşk, ilk sevgili, ilk cinsel ilişki temaları da filme BL temayı katıyor. Gay sevgililer, gay aşk, yol arkadaşlığı temalarını seven ve sakin bir film. Filmde izleyiciyi oldukça sanatsal seks sahneleri de bekliyor.

Film puanlaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
Drama: 7
BL Tema: 7
Wildhood (2021) LGBT, Drama, Filmi

Yorumlar

WORDPRESS: 0