Wish You Gay Temalı Aysa Güney Kore Aşk Filmi

Ana SayfaGay LGBT Film

Wish You Gay Temalı Aysa Güney Kore Aşk Filmi

Wish You Your Melody from My Heart filmi: Müzik her şeyin üstesinden gelir...

Oh! Boarding House BL Film (Movie) ve Dizi
Made in Rooftop LGBT Temalı Güney Kore BL Film
Where Your Eyes Linger 2020 Gay LGBT Temalı Film

Wish You Gay Temalı Aşk Filmi Your Melody from My Heart. 2020 yapım Asya filmlerinden. Aşağıya meraklısı için Güney Kore, Tayvan, Çin, Japon yapımı gay LGBT temalı, aşk, dram, müzikal, komedi türünde filmler için bir bağlantı bıraktım. Bu kategoriye daha fazla film ekleyeceğim. izleme listeniz umarım en kaliteli filmlerle sıralanır. LGBT konusunda toplumun eğitilmesi gerekli. Aslında cinsel yönelimin insanlık için neden bu kadar önemli bir konu olduğunu anlamak da zor. Filmin kısa tanımı: Müzik kalpleri birleştirir.

Wish You Gay Temalı Aysa Güney Kore Aşk Filmi

Wish You, klasik bir yapıda. Sonu mutlu biten, basit ve sizi duygusal olarak tatmin edecek bir film. Özellikle filmden çok büyük bir beklentiniz olmasın. Ama canım sıkkın, izleyecek bir şey arıyorum derseniz izleyin. Ya da sevgilinizle birlikte sımsıkı sarılmış ve bir şeyler izlemek isteğiniz varsa film sizi mutlu edecektir. Müzik, dolu bir film. Zaten konusunda da müzik var. Oyuncular her zamanki gibi aşırı makyajlı ve tatlı tipler.

Bütün Aysa film ve dizilerinde erkek oyuncular, kadın oyunculardan daha fazla makyaj yapar ve daha özenlidir. Gerçekten de kültür farklılığı, bakış açısı farklılığından başka bir şey değildir bu. Yani biz insanlar yaşamda çok fazla gerçeklik olduğunu kabul etmek zorundayız. Film karakteri Kang In Soo’nun gizemli halleri ve müziklerini kimin için bestelediği ise filmin tek gizemli yönüdür ki filmin omurgasını oluşturur.

Wish You Gay Temalı Aysa Güney Kore Aşk Filmi
Wish You Gay Film

Wish You Filminin Konusu

Filmin konusuna gelirsek: Sokaklarda yaptığı müzikleri sergileyen Kang In Soo yine bestelediği bir müziği arkadaşı ile birlikte sokakta bir köşede çalıp söylerken Yoon Sang Yi ile karşılaşır. Aslında Yoon Sang Li ona rastlamış çok etkilenmiştir. Bir nevi ilk görüşte aşktır bu. Aynı gün içinde birkaç defa karşılaşırlar.

Müzik şirketinde çalışan Yoon Sang Yi, bu tanınmamış müzizyeni şirketindeki bi rproje için patronuna teklif olarak götürür. Teklif Kang In Soo’ya götürülür. Kabul eder ve iki erkek arkadaş olurlar ve aralarında bir yakınlaşma olur. Kang In Soo’nun gizemli bir yanı bir sırrı ya da müziklerini bestelediği biri vardır. Eski sevgilisinin özlemini çekerken karşısına bir anda çıkan Yoon Sang Yi ona iyi gelecektir. Sonunda mutluluk ve aşk ile birleşirler. Filmi Netflix’ten izleyebilirsiniz.

Film puanlaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Müzik: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyuculuk: 7
Wish You sonu mutlu biten bir aşk filmi

Yorumlar

WORDPRESS: 0