Y-Destiny (2021) BL LGBTQ Gay Temalı Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Y-Destiny (2021) BL LGBTQ Gay Temalı Dizi

Aynı üniversitede okuyan birbirleri ile çok iyi arkadaş 7 öğrencinin üniversite yaşamı konu ediliyor. 7 gay arkadaş Sun, Pzt, Sal, Puth, Perş, Masuk ve Sat kendilerine birlikte yaşayacakları bir sevgili, aşık olacakları erkeği arıyorlar.

Tayland Gay Dizileri BL LGBT Diziler
I Will Knock You (2022) Tayland LGBT BL Dizi
Laws of Attraction (2023) Tayland BL Dizi

Y-Destiny (2021) BL LGBTQ Gay Temalı Dizi. Tayland yapımı 15 bölümden oluşan Gay LGBTQ ya da Asya BL dizisi. Her bölümü 60 dakikadan oluşan dizi, yeni gençler, gençler, genç yetişkinler için iyi bir seyir olacakıtr. Dizi ayrıca fantezi ve fantastik kategorilerine de giriyor. Bazı aşk hikayeleri fantezi diyebiliriz. Ayrıca dizi komedi etiketine de sahip. Gay sevgililer, aşklarının peşinden koşarken izleyici de duygudan duyguya atlayacağı kesin. Asya gay sevgili, LGBT aşk dizileri (BL) temaları genellikle okul dizilerinde aynıdır. Fakat bu gibi çok katmanlı ve her iki bölümde değişen hikaye izlenirliği biraz daha mümkün hale getiriyor. Eşcinsel aşk, yaşam konulu diziler aşk ve bağlılığın cinsel yönelim ne olursa olsun aunı duygular olduğunu göstermesi bakımından önemli olsa gerek. Şimdi Asya BL seven izleyici için diziye bakalım.

Daha gay LGBT konulu dizi ve film izlemek ve izleme listelerine bakarak bir fikir edinmek için yukarıdaki bağlantı düğmelerini kullanabilirsiz. Daha fazla LGBTQ içeriği için menüye bakabilirsiniz.

Y-Destiny (2021) BL LGBTQ Gay Temalı Dizi

Aynı üniversitede okuyan birbirleri ile çok iyi arkadaş 7 öğrencinin üniversite yaşamı konu ediliyor. 7 gay arkadaş Sun, Pzt, Sal, Puth, Perş, Masuk ve Sat kendilerine birlikte yaşayacakları bir sevgili, aşık olacakları erkeği arıyorlar. Hepsinin de ortak noktası arkadaş olmaları. Dizide yer yer ortak arkadaşlar ve yeni sevgililer okulda ya da buluşma noktaları olan kafede buluşurlar. İzleyici sık sık önceki çiftleri yeni bölümlerde sarmaşdolaş görecektir.

Y-Destiny (2021) BL LGBTQ Gay Temalı Dizi

Y-Destiny (2021)

Her iki bölümde yedi arkadaştan birinin aşk hikayesi anlatılıyor. bazı bölümlerde hayalete âşık olma, fantastik bir zaman yolculuğu ile fantezi bir aşk öyküsü de var. Bu bölümler fantastik temayı seven Asya dizileri için gayet normal. Realist olmayan bu bölümler dizinin tekdüzeliğini gidererek izleyiciyi az da olsa dinlendiriyor. Özellikle bazı bölümlerde kullanılan çizgi film yani animasyon sahneler de diziyi takip etmede kolaylık sağlıyor. Çünkü dizi 15 bölüm. Her bölüm 60 daika.

Y-Destiny (2021) BL LGBTQ Gay Temalı Dizi

Y-Destiny (2021)

Gay çiftler, güreş turnuvası için spor kulübünde, özel derste, tiyatro oyunculuğu sırasında tanışıyorlar. Arkadaşların birbiri ile olan bağlantısı her bölümde izleyicinin karşısına çıkıyor. Özellikle 11 bölümde Sat ve Choke aşkı fantastik bir tarzda ve çizgi iflm kullanılarak anlatılıyor. Bu bölümde fantastik bir zamanda yolculuk da var denilebilir.

Y-Destiny (2021) BL LGBTQ Gay Temalı Dizi

Y-Destiny (2021) BL

Kısacası LGBT drama, gay aşk ya da BL (Boy’s Love), Asya yapımı gay LGBT konulu dizi izlemeyi seven genç izleyici, eğer dizinin uzunluğundan yorulmazsa, için iyi bir seçim olacaktır. Asya özellikle Tayland yapımları birbirine benzeyen onlarca diziyle bazen kaliteyi düşürebiliyor. Eşcinsel bireylerin de gayet normal ve sıradan duygularla sahip oldukları aşk ve sevginin her cinsiyet rolünde aynı olduğunu anlamak açısından diziler iyi bir eğitmen olabilir.

Dizi punalaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
LGBTQ Tema: 7
Y-Destiny (2021) BL LGBTQ Gay Temalı Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0