Yas Tatili Good Grief 2023 LGBT Temalı Netflix Filmi

Ana SayfaGay LGBT Film

Yas Tatili Good Grief 2023 LGBT Temalı Netflix Filmi

Marc, kocası Oliver ile mutlu bir şekilde yaşar. Ünlü bir yazar olan kocasının kitaplarını rerimleyen Marc, kocasının yurtdışına gitmesi gerektiği bir günde hemen yanı başında trafik kazası geçirmesi ile yaşantısı bir yasa dönüşür.

Nuovo Olimpo, 2023 Netflix LGBT Temalı Film
Doi Boy, 2023 LGBT Tayland Filmi
Rustin (2023) LGBT Temalı Film

Yas Tatili Good Grief 2023 LGBT Temalı Netflix Filmi. Netflix Amerika yapımı film LGBT kategorisinde. Gay aşk, gay sevgili, orta yaş gay karakterler, aldatma temalı boys’ love film izleyicisi için “iadare eder” bir seyir sunacak. Eşcinsel sevgili ve eşcinsel arkadaş grubu konulu karmaşık olmayan drama 1s 40dk uzunluğunda.

LGBT filmler, diziler; Netflix LGBT filmleri, Asya yapımları televizyon programları ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler sizi en iyi ve kaliteli içeriğe irşmenizi sağlayacak bağlantıları içeriyor. Yorum ve önerilerinizi yazmayı unutmayın.

Yas Tatili Good Grief 2023 LGBT Temalı Netflix Filmi

Marc, kocası Oliver ile mutlu bir şekilde yaşar. Ünlü bir yazar olan kocasının kitaplarını rerimleyen Marc, kocasının yurtdışına gitmesi gerektiği bir günde hemen yanı başında trafik kazası geçirmesi ile yaşantısı bir yasa dönüşür. Oliver ölmüştür.

Yas Tatili Good Grief 2023 LGBT Temalı Netflix Filmi
Yas Tatili Good Grief

Uzun süre yastan çıkamayan Oliver arkadaşları ile vakit geçirir. Kocasının miras işleri, borçları ve yayıncılarla olan sözleşmeleri ile ilgilenerek aradan bir yıllık süre geçer. Bu sırada nasıl yaşadığını bilmezken avukarından Paris’te kocasının iki kişilik masrafı olan bir evi olduğunu öğrenir. Arkadaşlarını da yanına lana Marc Fransaya gidecektir.

Burada kocasının aslında bir ilişkisi olduğunu genç bir öğrenci ile birlikte olduğunu öğrenir. Arkadaşlarını da sürükleyerek yanında sırf kocasının sevgilisinin ki olduğunu öğrenmek için getrmiştir. Arkadaşlarının da ilişkileri iyi değildir.

Film, sanat, resim ve özellikle avukatın acıdan kaçınmak için sevgiden de kaçınmak gibi temaları ile izleyici için biraz daha entelektüel bir tema sunuyor. Orta yaşa yakın tiplemelerin olduğun ve öyküsü de bu yönde olan BL ya da LGBT temalaı filmleri seven izleyici sakin ilerleyen yapımdan ortalama bir seyir keyfi alacak. Özellikle sürekli üniversite ve lise filmlerinin döndüğü LGBT filmlerinden sıkılan izleyici bu tip yapımlara yönelebilir. Film basit ve sakin bir işleyişte.

Film Puanlaması IMDb

6.8
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
LGBT Tema: 7
Yas Tatili Good Grief 2023 Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0