Yazar Başvuru Sayfası ve Konular

Yazar Başvuru Sayfası ve Konular. 2019 yılı Ekim ayında WordPress’e taşınan ve alan adı değişikliği yapan iyibeyin sitesi, orijinal içerik üretir. Burası genel kültür, bilim, dizi, film, kitap, LGBT bilgileri, BL film ve diziler ağırlıklı içerik üreten bir sitedir. Sitedeki konular ve film diziler, kitaplar vs. çok renklidir. Hiç bir ayrım ve kısıtlama gözetmeyen iyibeyin.com tüm önyargılara, tartışılmaz doğrulara site tamamen kapalıdır. Her yaşama söz hakkı tanımak gibi bir düşünce içinde site içeriği üretiliyor.

Yazar Başvurusu İçerik ve Konular

Yazar başvuru yapan “yazar adayları” öncelikle ilgi alanlarını belirtmeliler. Aşağıdaki ilgi alanlarından biri ya da daha fazlasında haftada en az üç yayın hazırlayabilmelidir. Çünkü devamlılık önemli. Yazarlar hiç bir maddi kazanç beklememeli. Çünkü site dışarıdan gelir alan, reklamlardan para kazanılan bir site değil. Daha doğrusu sitenin ticari amacı yoktur. En büyük ödül belki de insanın sesini duyurması, kendini ifade etrmesidir. Yazarlar site içeriğini hazırlarken, görsellerin boyutunu, anahtar kelimeleri, kategorileri ve etiketleri eksiksiz ve sitenin düzenine göre girmeliler. WordPress panelde yazarlara ayrı girişler ile yetki verilecektir. Yazar paneli ve yazıyı yayınlamak oldukça kolay bir işlemdir.

Eğer, kendinize bir hobi arıyorsanız ve paylaşmak istediğiniz bir şeyler varsa aşağıdaki kategorilerden birini ya da birkaçını seçerek iletişime geçebilirsiniz.

Konular:

  1. Kitap kategorisi
  2. Film ve dizi kategorisi
  3. LGBT Film dizi kategorisi
  4. Popüler Bilim kategorisi
  5. Mitoloji Gizem kategorileri
  6. Teknoloji ve internet
  7. Yaşam notları (yaşama, insana dair biraz da kişisel içerik)

İginiz için teşekkür ederiz. İletişim için aşağıdaki e postaları kullanabilirsiniz. Sizinle birlikte daha çok büyüyeceğiz.

e-posta: siteiyibeyin@gmail.com

Yorum panelini kullanarak karşılıklı “soru cevap” biçiminde de iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

WORDPRESS: 0