YHT Yüksek Hızlı Tren Bileti Nasıl ve Nereden Alınır

Ana SayfaYaşam

YHT Yüksek Hızlı Tren Bileti Nasıl ve Nereden Alınır

Bilet almak için iki seçeneğiniz ilki ve en kolayı telefonunuzun uygulama marketine girip TCDD Taşımacılık Aş. tanımlı Eybis uygulamasını indirebilirsiniz.

YHT Ücretsiz Engelli Bileti İndirimli Nasıl Alınır?
İstanbul Ankara YHT Yüksek Hızlı Tren Yolculuğum 3
Yüksek Hızlı Tren İstanbul Ankara Sivas Arası Yolculuk

YHT Yüksek Hızlı Tren Bileti Nasıl ve Nereden Alınır? YHT için İstanbul-İzmit-Eskişehir-Ankara arası bilet nasıl alnır? Ankara-Sivas arası YHT biletini nereden alıyoruz. İstanbul Sivas arası doğrudan tren var mı? Çok uzatmadan bu sourlara cevap verelim.

YHT Yüksek Hızlı Tren Bileti Nasıl ve Nereden Alınır?

Bilet almak için iki seçeneğiniz ilki ve en kolayı telefonunuzun uygulama marketine girip TCDD Taşımacılık Aş. tanımlı Eybis uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamaya iki dakada üye olup, iletişim bilgilerinizi ve istenen diğer bilgileri tanımlayıp, üyeliğinizi tammalayın. Artık gerisi çocuk oyuncağı.

YHT Yüksek Hızlı Tren Bileti Nasıl ve Nereden Alınır
YHT Yüksek Hızlı Tren

Diğer seçenek de üyelik işlemlerini tammalayıp, bilgisayardan ya da mobil tarayıcıdan eybis sistemine erişebilirsiniz. Kolayca buraya dokunarak sayfaya ulaşabilirsiniz.

Biletlerinizi aldıktan sonra isterseniz gününü değiştirebilirsiniz ya d aiptal edip açığa alabilrsiniz. Bilet iptallerinde belirli bir miktar kesinti yapılabilir.

YHT Yüksek Hızlı Tren Bileti Nasıl ve Nereden Alınır
YHT Yüksek Hızlı Tren

Diğer bir yöntem de istasyonla giderek bilet almanız. Sivas’ta eski Tren garının hemen bitişiğinde YHT istasyonu var. Tarihi bina ile bitişik. Ankara’da da yine tarihi tren garının diğer tarafında AVM ile bitişik bir yapıda istasyon var. İstanbul’da ulaşımı en kolay yer olarak Söğütlüçeşme metrobüs durağının karşısında, Marmaray ile aynı yerde YHT istasyonu var. Gişelerden engelli biletlerinizi ya da diğer biletlerinizi alabilirsiniz.

Metak ettiklerinizi yorum panelini kullanarak sorabilirsiniz. İstanbul Ankara arası rten süresi 4.5 saat Anhara Sivas arası süre ise 3.5 sürüyor. Tren bileti alırken ters gitmemek için tren yönüün ve koltukları dikkatli seçebilirsiniz. Dörtlü masalı koltuklar var. Birinci sınıf koltuklar tekli ve ikili daha geniş koltuk aralıklarına sahip.

Yorumlar

WORDPRESS: 0