You Are Mine 2023 Tayvan LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

You Are Mine 2023 Tayvan LGBT BL Dizi

Yeni bir işe başlayan ve daha önce tecrübesi olmayan Yao yeni bir işe başlayacaktır. Patronun daha doğrusu genel müdür sekreteri olacaktır.

Hit Bite Love (2023) Tayland BL Dizi
Tokyo in April is… 2023 Japon BL Dizi
Bed Friend (2023) Tayland LGBT Temalı BL Dizi

You Are Mine 2023 Tayvan LGBT BL Dizi. Tayvan LGBT temalı diziler etiketine sahip, gay aşk, gay sevgili, ofis konulu dizi 10 bölüm. Bölümler 20 dakika uzunluğunda. Gay ofis, patron işçi aşkı, eş cinsel iş arkadaşı gibi etiketlere de ayıracağmız dizi BL izleyicisi için klişe bir ofis dizisi denilebilir. Şimdi dizinin ayrıntılarına konusuna ve incelemesine geçelim.

You Are Mine 2023 Tayvan LGBT BL Dizi

Yeni bir işe başlayan ve daha önce tecrübesi olmayan Yao yeni bir işe başlayacaktır. Patronun daha doğrusu genel müdür sekreteri olacaktır. Bu iş onun için oldukça kolay gözükür fakat bilmediği bir şey vardır. O da bu işte hiç kimsenin uzun süre tutunamamasıdır. Bütün kadın sekreterler çok kısa bir süre sonra işten ayrılır ya da bölüm değiştirirler.

You Are Mine 2023 Tayvan LGBT BL Dizi
You Are Mine 2023

Ters ve oldukça geçimsiz biri olan genel müdür Xia’e sekreter dayanmaz. Kimse genel müdürün bu tuutmlarını anlayamazken şirketin diğer müdürü onun için bu defa erkek sekreter bulacaktır. Bu defa sorunun çözüleceğinden emindir. Böylece Yao yeni işine başlar.

Genel müdür her ne kadar ters biri olsa da aslında aradığı bir sevgili, kendisini anlayacak ve kendisine iyi gelecek biridir. Bütün tersliklere rağmen git gide birbirine yakınlaşan ve aralarındaki gerginlik azalan Yao ile Xia sevgili olacak mıdır? Birbirlerinden hoşlandıkları apaçıktır.

BL izleyici için oldukça basit bir ofis, patro çalışan konulu BL dizi oldukça kolay takip edilebilir. Basit bir BL dizi izlemek isteyen izleyici için genel bir izleme zevki sunacak Tayvan yapımı dizi sizi basit konusu ile tatmin etmezse daha ciddi bir yapıma bakabilirsiniz.

Dizi puanlaması mydramalist

6.4
TOPLAM PUAN
Screenplay : 6
Oyunculuk : 7
Görüntü : 7
Akıcılık : 6
BL Tema: 6
You Are Mine 2023

Yorumlar

WORDPRESS: 0