You Make Me Dance (2021) Kore Gay Temalı Mini Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

You Make Me Dance (2021) Kore Gay Temalı Mini Dizi

Yaşam insanı ne yöne atar bilinmez ama duyguları ile insan her zaman kendini bulabilir

Golden Blood 2021 BL LGBTQ Dizi ve Film (Movie)
My Tooth Your Love (2022) Tayvan BL Dizi
7 Project Asya Tayland Gay LGBT Mini Dizi

You Make Me Dance (2021) Kore Gay Temalı Mini Dizi. Güney Kore gay LGBT mini dizi. Ayrıca dizinin film versiyornu da var. Gay LGBT Asya dizileri son yıllarda atağa geçti. Aslında Asya dizileri ne zamandır en iyiler arasında giriyor. Artık Hollywood yeni şeyler üretemiyor. Netflix’te 2021 yılında en çok izlenen iki dizi de Asya dizisiydi. Güney Kore yapımıydı. Gay sevgili, gay aşk konulu diziya gelecek olursak, dans konulu, bale konulu daha doğrusu sanat konulu dizileri severim. Zaten bölümler çok kısa olunca diziyi bitirmek de kolay oluyor. Şimdi laf kalabalığı paragrafından diziye geçeceğim.

You Make Me Dance (2021) Kore Gay Temalı Mini Dizi

20  yaşındaki Song Shi On büyük bir bele gösterisine hazırlanmaktadır. Fakat düzensiz yaşantısı, parasının olmaması performansını kötü etkiler. Rakibi de onu ezip geçmiştir. Elemeleri kazanıp gösteride başrolde olmalıdır. Böylece alacağı para ile tefeciye olan borcunu da ödeyecektir. Ama tefeciler ansızın ondan borcunu ister. Borcun tahsili için Jin Hong Seok görevlendirilir. Aslında ikisi üç sene önce bir otobüste karşılaşmışlardır. Bunu sonradan hatırlarlar. Jin Hong Seok borcu tahsil etmek için Song Shi On ile aynı evde yaşamaya başlar.

Düzensiz ve sürekli rakipleri tarafından ezilen Song Shi On tefeci tarafından seçmelere hazırlanır. Aralarındaki didişmeleri kavgalar zamanla aşka dönüşecek ve birbirleri için fedakarlıklar yapacaklardır. Seçmelere çok iyi hazırlanan Song Shi On borcunu ödeyecek ve aslında üç sene önce tanıştığı sevgilisine de kavuşmuş olacaktır. Annesinin terkettiği Song Shi On artık bütün teselliyi ve mutluluğu sevgilisinde bulacaktır. Seçmelerdeki dansın adını You Make me Dance koyar çünkü bu dansı kendisine tefeci tahsilcisi olarak gelen sevgilisi ile yapmıştır.

You Make Me Dance (2021) Kore Gay Temalı Mini Dizi

You Make Me Dance

Dizi Hakkında

LGBT gay aşk, sevgili konulu mini dizi genç izleyiciler ve genç yetişkinler için iyi bir seçim olacak. Sevgisizlik insan için en büyük varoluş eksikliği olsa gerek. İnsanın duygularını bastırması ve kendi gibi olmaması galiba büyük bir sorun. Özellikle yönelimlerden yapılan baskılar insanın zihninin ilkellikten kurtulmadığının en net göstergesi. Yaşam insanı bazen farklı yollara iter, yaşam istediğimiz doğrultuda ilerlemez ama içimizdeki insan hep aynı insandır. İŞte önemli olan içimizdeki gerçek benliğimizi bulmaktır. Kendimiz gibi olmaktır.

Diziye puanım IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
Müzik: 7
You Make Me Dance

Yorumlar

WORDPRESS: 0