Love in the Air 2022 Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Love in the Air 2022 Tayland BL Dizi

Love Storm

Yağmurlu bir günde, sağanak yağmur adeta bardaktan boşalırcasına yağarken, yolda arabasında mahsur kalmış Rain kendisine yardım eden yakışıklı erkek Phayu'nun çekiciliğine kapılır.

Kimi no Koto Dake Mite Itai Japon BL Dizi
Bad Buddy 2021 BL Temalı Asya Taylan Dizisi
Kissable Lips 2022 BL Güney Kore Drama Mini Dizi

Love in the Air 2022 Tayland BL Dizi. Asya BL dizileri kategorisindeki 13 bölümlük dizi roman uyarlaması. “Love Storm” (พายุรักโถมใจ) and “Love Sky” (พระพายหมายฟ้า) filmin orijinal adları. Tayland yapımı gay okul konulu dizi, boys’ love, gay aşk, gay sevgili kategorilerinde. Bilindik Tay okul konulu gençlik LGBT dizileri denilince akla gelen tekdüzelik dizide fazla yok. Bu da romandan uyarlama olduğudan olabilir. BL izleyicisi diziyi sevecek gibi.

LGBT gay diziler, filmler, Netflix LGBT konulu yapımlar ve safa fazlası için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Site menüsünde daha fazla içeriğe ulaşabilirsiniz. Sitede içerik üretmek ister misiniz? Ayrıntılar için kırmızı düğmeyi kullanabilirsiniz.

Love in the Air 2022

Love in the Air 2022 Tayland BL Dizi

Okulun en havalı hatta ulaşılamaz yıldızı Phayu, motosiklet ve yarış tutkunudur. Tabii ki yasadışı yarış organizasyonlarına da katılır. Motosiklet ve araç servis istasyonunda ikiz kardeşi ile çalışmaya ve bir yandan da okula devam eder. Yağmurlu bir günde, sağanak yağmur adeta bardaktan boşalırcasına yağarken, yolda arabasında mahsur kalmış Rain kendisine yardım eden yakışıklı erkek Phayu’nun çekiciliğine kapılır.

Love in the Air 2022 Tayland BL Dizi
Love in the Air 2022

Rain, “kıdemlisi” yani üst sınıf P’si olan Phayu’nun yaşamını merak eder ve gizlice onu izler. Okulun en havalı erkeğinin peşine düşer. Phayu’u kendine âşık etmeye çalışırken karşılıklı bir aşk oyunu ortaya çıkar. Kaba, sorumluluk sahibi olmayan Rain, bu özeliklerini değiştirmedikçe aşkta kazanamayacaktır.

İlerleyen bölümlerde yeni sürprizler çıkacağı ve Phayu’nun yaşamını daha da netleşecektir. Gay dizileri, LGBT temalı Tayland gay konulu diziler kategorsindeki BL bu türü sevenlerin takip edebileceği bir drama. Fazla yan konu içermeyen dizi bu defa karşımıza süper zenginleri çıkarmıyor. Klasik Tay BL (boys’ love) dizilerindeki lüks ve sosyete yaşantısı yerine biraz daha orta sevide ekonomik duruma sahip karakterler ekrana taşınmış.

Love in the Air 2022 Tayland BL Dizi
Love in the Air 2022

Siz de diziyle ilgili yorumunuzu varsa dizi tavsiyelerinizi yazabilirsiniz. Tayland gay dizileri, Asya yapımı LGBT dizileri arasında belki de en çok içerğe sahip. Dizi drama, komedi, gay gençlik aşkı, gay okul dizileri kategorilerine de giriyor. Dizide bir sadelik olsa da karmaşık ilişki yumağı, birbirine âşık olan çiftler ile ilerleyen bölümlerde yan konular ve başka ilişkiler de izleyicinin seyrine katılacak.

Dizi puanlaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7

Yorumlar

WORDPRESS: 0