Queer Eşcinsel Şarkıcılar ve LGBTQ Pride Müzikleri

Ana SayfaLGBT

Queer Eşcinsel Şarkıcılar ve LGBTQ Pride Müzikleri

Bu yazıda şu başlıkları bulacaksınız. Çok fazla uzatmadan eşcinsel şarkıcıları listeleyip Spotify ve Youtube Müzik listelerini vereceğiz.

Eş Cinsellik Hastalık mıdır? Eş Cinsel Tedavi, Terapi
Netflix Kapanıyor mu? Eş Cinsellik Ahlaksızlık mı?
Lut Kavmi Nasıl Helak Oldu? Atom Bombası Teorisi

Queer Eşcinsel Şarkıcılar ve LGBTQ Pride Müzikleri Müzik dinlemeden geçirdiğiniz bir gün var mı? Hangi müzik türünü ve hangi müzisyeni takip ettiğinizden bağımsız kaliteli müzik her zaman dinlenilir. Burada eşcinsel kimliklerini gizlemeden müzik yapan şarkıcılar ve yine queer müzikler yani LGBTQ müziklerini (Pride mizik) listeleyip size en güzel mükleri içeren birkaç liste sunacağız.

Queer Eşcinsel Şarkıcılar ve LGBTQ Pride Müzikleri

Bu yazıda şu başlıkları bulacaksınız. Çok fazla uzatmadan eşcinsel şarkıcıları listeleyip Spotify ve Youtube Müzik listelerini vereceğiz. Şarkı örnekleri. Gerisini siz keşfedebilirsiniz. Video klipleri, şarkılar derken yüzlerce içeriği keşfedeceksiniz.

 1. LGBTQ müzikleri
 2. Queer şarkıcılar kimlerdir
 3. Eşcinsel gay şarkıcılar (her iki cins için de)
 4. Queer dışı müzik
 5. LGBT temalı film ve dizi müzikleri
Queer Eşcinsel Şarkıcılar ve LGBTQ Pride Müzikleri
Queer Eşcinsel Şarkıcılar Pride Müzik

Queer müzik yapan ya da eşcinsel sarkıcılar kimlerdir?

Spotfy genellikle en çok kullanılan platform olduğundan çalma listeleri Spotfy’dan. Kliplerini Youtube ya da Youtube Muzik üzerinden de izleyebilirsiniz. Aşağıdaki listede yer alan şarkıcı/müzsyenler. Listelerde ayrıca queer dışı müzikler de var. Listelerde ayrıca film ve dizi müzikleri de var. Bazı müzikler queer müzik olmayabilir, queer şarkıcı da olmayabilir.

 1. Trye Sivan
 2. Years&Years
 3. Isaac Dunbar
 4. Joji
 5. Gus Dapperton
 6. Queen
 7. Geo Louis
 8. Simon Curtis
 9. Todrick Hall
 10. Keiynan
 11. Sam Vance-Law
 12. A Gread Big World
 13. Years&Years
 14. Kadie Elder
 15. Ryan Beatty

İlk çalma listesi bağlantısı için buraya okunun.

Sizler için hazırladığımız 2. pride müzik listesi. Listelerde %98 queer şarkıcılar var. Yine eşcinsel temalı şarkılar da var. Bunun dışında yine eğlenceli şarkılar, erkeklerle ilgili yani erkek temalı şarkılar da var. Siz de listeye eklenmesini iztediğiniz şarkılar için yorum yanelini kullanabilirsiniz. Biz de listeye ekleriz. Ya da sizin de çalma listeniz varsa buraya ekleyebiliriz, liste kodunu bize

İkinci çalma listesi bağlantısı için buraya dokunun

Yorumlar

WORDPRESS: 0