Cooking Crush (2023) Tayland LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Cooking Crush (2023) Tayland LGBT BL Dizi

Prem, büyükannesi ile birlikte aile işletmesi olan küçük restoranında çalışır diğer yandan da aşçılık okur. Üniversitede aşçılık sanatını öğrenirken diğer yandan da restoranlarında becerilerini geliştirip yeni tatlar arayışındadır.

Shadow (2023) LGBT Temalı BL Tayland Dizisi
A Boss and a Babe (2023) LGBT Tayland BL Dizi
The Luminous Solution (2023) Tayland BL Dizi

Cooking Crush (2023) Tayland LGBT BL Dizi. BL (LGBT) roman uyarlaması dizi Kasım 26, 2023 – Şubat 18, 2024 tarihlerinde  GMM 25, WeTV platformlarında izleyicinin karşısına çıktı. Dizi, gay aşk, LGBT Tauylan dizileri, BL dizi, eş cinsel ilişki, gençlik aşkı, okul dizileri gibi etiketlerde. Drama, 12 bölüm. Dizinin başrol oyuncuları Tayland BL dizilerinin ünlülerinden ve artık 30’lu yaşlarındaki Gun Atthaphan Phunsawat ve Off Jumpol Adulkittiporn.

Site menüsünden yüzlerce LGBT temalı fim dizi, BL, Netflix ve Prime Video yapımları bulabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en popüler ve güncel içeriğe hızlıca erişebilirsiniz. Yorumlarınız ve dizi önerileirnizi yazmayı unutmayın.

Cooking Crush (2023) Tayland LGBT BL Dizi

Prem, büyükannesi ile birlikte aile işletmesi olan küçük restoranında çalışır diğer yandan da aşçılık okur. Üniversitede aşçılık sanatını öğrenirken diğer yandan da restoranlarında becerilerini geliştirip yeni tatlar arayışındadır. Fakat üniversitede rekabet çok acımasızca ilerler, bir türlü istediği başarıyı yakalayamasa da yılmadan devam edecektir.

Cooking Crush (2023) Tayland LGBT BL Dizi
Cooking Crush (2023)

Bu sırada Prem, aynı okulun tıp fakiltesinde okuyan Ten ile ilginç tesadüfler sonucu tanışır. Ten, annesinin ölümünden sorumlu tuttuğu babası ile kavgalıdır. Küçükken annesi ile yemek yediği küçük restorandaki yemeklerin aynını özler ve o tatları tekrar tatmak için Prem ile anlaşır. Prem bu yeni arkadaşına yemek yapmayı daha doğrusu isteği yemekleri yapmayı öğretecektir karşılında ise çok iyi para alır.

Ten çocukluğunda gittiği restoranın Prem’in aile restoranı olduğunu da öğrenecektir. Yemek yapmak için bir araya gelen iki yabancı artık birbrlerinden hoşlanmaya başlayacak ve yaşamlarındaki, geçmişlerindeki dram yavaşça belleklerindne silinmeye başlayacxaktır. Diğer ilişkisi olan çift ise Prem ve Ten’in arkadaşları Fire ve Dynamite arasında geçecektir.

LGBT, gay aşk, BL dizi, Tayland eşcinsellik temalı gençlik, okul dizileri etiketine sahip roman uyarlaması BL genel olarak bilindik aşırı makyajlı, gerçeklikten uzak oyunculuk ile bizi tekrarla karşılıyor. Özellikle artık 30 yaşlarını aşmış bilindik BL oyuncularının izleyiciye bıkkınlık vereceği de bir gerçek. Ayrıca birbirlerine “doktor” “şef” şeklindeki hitapları da oldukça itici denilebilir. Genel olarak izleyicisine bilindik ortalamaya yakın klasik bir BL sunan diziyi izlemek artık size kalmış.

Dizi puanlaması mydramalist

6.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 6
Oyuncluluk: 6
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Cooking Crush (2023) Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0