Bros (2022) LGBT Gay Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Bros (2022) LGBT Gay Temalı Film

Bobby, 40 yaşında ve hâlâ yalnız yaşayan, iletişim problemi olan bir eşcinsel yetişkindir. LGBTQ+ için pekçok yapıt hazırlamış ama bir türlü istediği yere gelememiştir.

The Thing About Harry (2022) LGBT Temalı Film
Naomi and Ely’s No Kiss List 2015, LGBT Temalı Film
Happy Endings Sleepover LGBT Gay Temalı Film

Bros (2022) LGBT Gay Temalı Film. Amerika yapımı LGBT filmler kategorisindeki gay aşk temalı film 1s 55dk uzunluığunda. Orta yaşlı eşcinsel erkekleri konu alan film, gay aşk, LGBT filmleri etiketlerine sahip. Bu sayfaya baktıktan sonra karar verip Bros dizisini izleyebilirsiniz.

LGBT temalı filmler, diziler, gay temalı BL Tayland, Güney Kore, Japon, Tayvan film ve dizileri için site menüsünden yüzlerce içeriğe ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler size en yeni içeriğin bağlantılarını sunuyor, bakmayı ve yorum yazmayı unutmayın.

Bros (2022)

Bros (2022) LGBT Gay Temalı Film Konusu Yorumları

Bobby, 40 yaşında ve hâlâ yalnız yaşayan, iletişim problemi olan bir eşcinsel yetişkindir. LGBTQ+ için pekçok yapıt hazırlamış ama bir türlü istediği yere gelememiştir. Son olarak LGBTQ+ sanat müzesi için çalışmalarda oldukça zorlanacaktır. Genelde gay uygulamalarından saçma sapan tek gecelik ilişkiler yaşar. Arkadaşlarının arasında bekar olarak kalmaya devam ederken yeni biriyle tanışır.

Bros (2022) LGBT Gay Temalı Film
Bros (2022)

aaron da kendi gibi işini saklayan, kendini saklayan biridir. Aralarında anlaşılır bir iletişim kuramazlarken bir yandan da birliktelikleri üçüncü kişilerle devam ederken ayrılırlar. Her ikisi de ilişkilerde oldukça başarısızdır. Tekrar bir araya gelmeyi her zaman isterler.

Film genel olarak çok yavaş ilerliyor ve izleyiciyi sıkacak. Yine filmde beklnen bir aşk teması yok. Komedi ağırlıklı film, diğer arkadaşların ilişkilerini de içeriyor. LGBT temaları filmde olsa da çok karmaşık ve oldukça uç noktalarda anlamsız bir senaryoya sahip. Diyaloglar oldukça saçma ve anlamsız. En azından ben öyle değerlendirdim.

Filmde Quuer Eye gibi televizyon programlarını, filmleri, ödül törenlerini eleştiren başlangıç dakikaları keyifli olduğu söylenebilir. LGBT temalı, gay aşk, eşcinsel ilişki orta yalşı gay erkekleri konu alan filmleri izlemeyi seven izleyici, komik ama sıkıcı bir film izleyecek.

Film puanlaması IMBd

6.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 6
LGBT Tema: 7
Bros (2022) Film Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0